Pořádané akce

Workshop 3.12.2011

Kurzem od Active Wellness Vaše vzdělávání nekončí…

Úspěšně jste absolvovali kurz dietologického poradce nebo trenéra?  Máte tedy dostatek informací pro Vaši úspěšnou praxi. Jste si jisti, že s nimi umíte naložit dle Vašich představ? J

Většina dietologických či jiných kurzů v oblasti wellness skončí úspěšným složením zkoušky. Je to ale ta cesta, kterou chcete jít i vy?

Ve spolupráci s Active Wellness Vám přinášíme projekt dietologickyporadce.cz, který může být Vaším pomocníkem a rádcem, může Vám ušetřit spoustu času a pomoci vydělat peníze.

Prostřednictvím projektu dietologickyporadce.cz můžete získávat nejen cenné informace, ale můžete využít také profesionální komunikaci se svými zákazníky díky vnitřní sekci webu www.dietologickyporadce.cz. Další pomocí pro vás bude forum, kde najdete odpovědi na své dotazy od renomovaných odborníků z oboru nejen z řad dietologických poradců, ale také lékařů či terapeutů východní medicíny.

Dáváte přednost přímému kontaktu? Další a velmi populární možností dalšího vzdělávání nabízeného týmem dietologickyporadce.cz jsou workshopy. Jejich prostřednictvím si osvojíte práci s klientem, dozvíte se nové informace a to vše na konkrétních příkladech z praxe.

 

Jeden z workshopů se právě chystá.

Termín: sobota 3. 12. 2011 v Praze - Cafe Decada, Vacínova 10, Praha 8 (Palmovka)

Při přihlášení do 30. listopadu 2011 je cena workshopu 650 Kč. Po tomto termínu 900 Kč.

Prezentační dovednosti a sebeprezentace (Jak si připravit přednášku? Jak zaujmout? Jak prezentovat? Praktické ukázky jak ano a jak neJ)

Typický klient a co s ním? (Praktické nácviky rozhovorů s klienty a možnosti postupu. Odpovědi na nejčastější dotazy a záludnosti)

Produktová prezentace (Jakými suplementy začít a proč?)

Neváhejte a na workshop se přihlaste ještě dnes. Je to jednoduché. Stačí napsat na info@dietologickyporadce.cz

Těšíme se na Vás.

Za tým dietologickyporadce.cz  Jana Šťastná a Michal Osina

<< Zpět na seznam akcí

ACTIVE WELLNESS - Školící centrumFitsite